Carlyle Hand Tools Cylinder Hone Tool 50-175mm - CCH3S177M
Carlyle Hand ToolsSKU: CCH3S177M
Price:
Description
3in. 3 Stones Piston Cylinder Hone 2in.7in.(51177mm)
FEATURES
  • Sleeve makes insertion in cylinder easy and protects stones when not in use
  • Collar prevents stone breakage
  • Stone size: 3pc 76mm stones
  • Range (51 to 177mm)